Kategorie:

Opis gry

Oprócz opłat abonamentowych istnieje także możliwość dokonania zakupu specjalnych punktów, tzw. Microsoft Points. Dzięki nim możliwe jest dodatkowe pobieranie filmów HD, gier i dodatków do gier wprost ze sklepu Xbox Live Marketplace.

Decydując się na zakup Kodu Xbox Live Gold za naszym pośrednictwem, zapewniacie sobie nie tylko bardzo atrakcyjną cenę, ale także wysyłkę na Twój e-mail, dokonywaną automatycznie, w ciągu zaledwie kilku minut. U nas kupisz Kod Xbox Live Gold nie tylko w dobrej cenie ale z automatyczną wysyłką w kilka minut, na Twój email.

Konsola Xbox została zaprezentowana światu 15 listopada 2001 w U.S.A.. Od początku mówiło się o budowaniu zintegrowanego z nią serwisu internetowego, który jednak nie miał wtedy jeszcze nazwy. Jego uruchomienie planowano wówczas na okres letni roku następnego (2002). Podczas targów E3 nowa usługa zyskała nazwę Xbox Live. Wraz z nią zaprezentowano przedpremierową wersji gry Unreal Championship, która zostać miała najważniejszym tytułem zintegrowanym z Xbox Live. Premiera gry odbyć się miała dokładnie w połowie listopada, a zatem w okrągłą rocznicę wypuszczenia na rynek konsoli.

Producent zapowiedział przy okazji, że jeszcze przed końcem roku 2003, za pośrednictwem Xbox Live, grać przez sieć będzie można w ponad 50 różnych gier.

Luty 2004 roku to miesiąc, w którym platformie internetowej Xbox udało się zdobyć pierwszy milion użytkowników. Wraz z premierą Halo 2, mniej niż rok później, ich liczba była już o wiele większa. Usługa Xbox Live została gruntownie przebudowana wraz z pojawieniem się na rynku nowej wersji konsoli Xbox 360.

Xbox Live - Inexus.pl