Kategorie:

WWE 2K18 STEAM cd-key

WWE 2K18 STEAM cd-key

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

16

PEGI

16

Europa

Region

Europa

Dostępne języki
Angielski Niemiecki Francuski Włoski Hiszpański
123.89 zł 111.91 zł
Akceptuję regulamin

Uwaga! Język Polski nie jest obsługiwany w tej grze. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków.

Największa seria gier wideo w historii WWE powraca w postaci WWE 2K18! WWE 2K18 z Superstar Sethem Rollinsem na okładce pozwoli ci podejść bliżej do ringu niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki ostrej akcji, niesamowitej grafice, emocjom, trybom gry, różnym rodzajom starć, tworzeniu zawartości i wszystkim co kochasz w serii WWE 2K. Be Like No One.
  • Najbardziej realistyczna gra wideo WWE w historii! Stała się jeszcze bardziej dynamiczna, dzięki dodaniu starć z udziałem ośmiu zawodników, nowemu systemowi chwytania i przenoszenia, nowemu systemowi obliczania wagi, tysiącom nowych animacji i potężnemu obszarowi za sceną. Zupełnie nowy silnik renderujący to znaczne ulepszenie graficzne w WWE 2K18 - teraz emocjonujące chwile w WWE ożywają jak nigdy dotąd!
  • Nowe opcje MyCAREER. Pozwalają ci kroczyć ścieżką ku chwale, aż do samego WrestleMania. Odkryj WWE jak nigdy dotąd, poruszając się bez ograniczeń, rozmawiając z WWE Superstars, zawiązując sojusze, wzniecając rywalizacje, szukając zadań i przygotowując strategię na zbliżające się mecze.
  • Road to Glory. Czy twój zawodnik MyPlayer zdoła dotrzeć do WWE Hall of Fame? Przedstawiamy zupełnie nowy tryb Road to Glory! Rywalizuj z przeciwnikami online, aby rozwinąć swojego zawodnika MyPlayer, zdobywając elementy do odblokowania, premie i ulepszenia, jednocześnie gwarantując sobie udział w Special Events, które organizowane są obok rzeczywistych imprez WWE, takich jak transmisje pay-per-view.
  • Dynamiczne Creation Suite. Spersonalizuj WWE jak nigdy dotąd, korzystając z jeszcze szerszego pakietu narzędzi poprzez nową opcję Custom Match! Solidny Creation Suite zawiera teraz jeszcze bardziej szczegółowe opcje w Create-a-Superstar, Create-a-Video i Create-an-Arena.
  • Najwięcej zawodników w historii! Zdominuj ring ulubionymi Superstars WWE, NXT oraz legend! Nie żartujemy, WWE 2K18 to najwięcej zawodników spośród największych i najjaśniejszych WWE Superstars, jakie kiedykolwiek weszły na ring WWE!
Minimalne wymagania: OS: 64-bit: Windows 7 (latest updates); CPU: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150; RAM: 4 GB; GPU: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850; HDD: 50 GB
0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

WWE 2K18 STEAM cd-key - Inexus.pl