Kategoria:

WWE

WWE 2K18 STEAM cd-key

WWE 2K18 STEAM cd-key

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

16

PEGI

16

Europa

Region

Europa

Dostępne języki
Angielski Niemiecki Francuski Włoski Hiszpański
85.53 zł +428
Akceptuję regulamin

Uwaga! Język Polski nie jest obsługiwany w tej grze. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków.

Największa seria gier wideo w historii WWE powraca w postaci WWE 2K18! WWE 2K18 z Superstar Sethem Rollinsem na okładce pozwoli ci podejść bliżej do ringu niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki ostrej akcji, niesamowitej grafice, emocjom, trybom gry, różnym rodzajom starć, tworzeniu zawartości i wszystkim co kochasz w serii WWE 2K. Be Like No One.
  • Najbardziej realistyczna gra wideo WWE w historii! Stała się jeszcze bardziej dynamiczna, dzięki dodaniu starć z udziałem ośmiu zawodników, nowemu systemowi chwytania i przenoszenia, nowemu systemowi obliczania wagi, tysiącom nowych animacji i potężnemu obszarowi za sceną. Zupełnie nowy silnik renderujący to znaczne ulepszenie graficzne w WWE 2K18 - teraz emocjonujące chwile w WWE ożywają jak nigdy dotąd!
  • Nowe opcje MyCAREER. Pozwalają ci kroczyć ścieżką ku chwale, aż do samego WrestleMania. Odkryj WWE jak nigdy dotąd, poruszając się bez ograniczeń, rozmawiając z WWE Superstars, zawiązując sojusze, wzniecając rywalizacje, szukając zadań i przygotowując strategię na zbliżające się mecze.
  • Road to Glory. Czy twój zawodnik MyPlayer zdoła dotrzeć do WWE Hall of Fame? Przedstawiamy zupełnie nowy tryb Road to Glory! Rywalizuj z przeciwnikami online, aby rozwinąć swojego zawodnika MyPlayer, zdobywając elementy do odblokowania, premie i ulepszenia, jednocześnie gwarantując sobie udział w Special Events, które organizowane są obok rzeczywistych imprez WWE, takich jak transmisje pay-per-view.
  • Dynamiczne Creation Suite. Spersonalizuj WWE jak nigdy dotąd, korzystając z jeszcze szerszego pakietu narzędzi poprzez nową opcję Custom Match! Solidny Creation Suite zawiera teraz jeszcze bardziej szczegółowe opcje w Create-a-Superstar, Create-a-Video i Create-an-Arena.
  • Najwięcej zawodników w historii! Zdominuj ring ulubionymi Superstars WWE, NXT oraz legend! Nie żartujemy, WWE 2K18 to najwięcej zawodników spośród największych i najjaśniejszych WWE Superstars, jakie kiedykolwiek weszły na ring WWE!
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje STEAM, dostępną na stronie: store.steampowered.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W lewy dolnym rogu kliknij na "Dodaj grę..." następnie "Aktywuj produkt na steam"
4
W oknie "Aktywacja produktu" kliknij "Dalej"
5
Zaakceptuj regulamin klikając "Zgadzam się"
6
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Dalej"
7
Pomyślnie aktywowałeś grę, został już tylko jeden krok
8
Kliknij dwukrotnie na nazwę gry w Bibliotece i rozpocznij instalacje
Minimalne wymagania: OS: 64-bit: Windows 7 (latest updates); CPU: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150; RAM: 4 GB; GPU: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850; HDD: 50 GB
0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

WWE 2K18 STEAM cd-key - Inexus.pl