Kategorie:

World of Warcraft Legion cd-key EU

World of Warcraft Legion cd-key EU

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Europa

Region

Europa

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

12

PEGI

12

Battle.net

Platforma

Battle.net

Dostępne języki
Angielski Niemiecki Francuski Włoski Hiszpański Portugalski Rosyjski
124.18 zł +621
Akceptuję regulamin

Dodatek
World of Warcraft: Legion do działania wymaga podstawowej wersji gry - World of Warcraft oraz dodatków: Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria i Warlords of Draenor.

Gra wymaga stałego połączenia z internetem, konta w Battle.net oraz opłacania abonamentu.


Spłoną całe krainy
Podczas gdy nieprzeliczone hordy Płonącego Legionu wlewają się do Azeroth, czarnoksiężnik Gul’dan poszukuje ukrytych szczątków Illidana zwanego Zdrajcą. Posłużą mu one jako ostatnia ingrediencja w rytuale przyzwania mrocznego tytana Sargerasa. W obliczu nadciągającej zagłady świata musisz sięgnąć po Artefakty – pradawny oręż o niewyobrażalnej wprost mocy – i zawrzeć zakazany pakt z żądnymi zemsty łowcami demonów – Illidarami. Tylko ty i twoi przeklęci sojusznicy możecie zniweczyć apokaliptyczne plany Legionu i ocalić Azeroth przed płonącym cieniem...

Sięgnij po mityczny oręż
Sięgnij po Artefakt o niezmierzonej mocy – owiany legendą oręż, który możesz dostosowywać do własnych potrzeb. Tylko heros twojego pokroju może być godzien, aby dzierżyć tak niezwykłą broń! W miarę jak twoja postać będzie rosła w siłę, Artefakt przerodzi się w narzędzie zagłady zdolne położyć kres zagrożeniu ze strony Płonącego Legionu.

Dołącz do nieśmiertelnej armii Illidana
Opanuj piekielną wściekłość legendarnych łowców demonów – Illidarów – którzy dołączą do World of Warcraft jako najnowsza heroiczna klasa postaci. Siej spustoszenie, dokonuj aktów zemsty i podążaj tropem swych ofiar dzięki zdolności Widmowego Widzenia, a następnie przybierz postać demona, aby w szaleńczym tempie wyprowadzać śmiercionośne ciosy.

Walcz do poziomu 110
Udaj się na Zniszczone Wyspy w poszukiwaniu mitycznych Filarów Stworzenia – potężnych relikwii, które w rękach tytanów ukształtowały Azeroth. Przemierzaj nowe strefy i rośnij w siłę. Badaj ruiny pozostawione przez starożytną cywilizację nocnych elfów. Śmiało wkrocz do Szmaragdowego Koszmaru, aby pokonać Lorda Xaviusa i zstąp w mroczną otchłań Helheimu, by zmierzyć się z Helyą – przeklętą władczynią zaświatów wrykuli.

Przejmij dowodzenie nad ruchem oporu
Obejmij dowództwo nad Siedzibą Klasową zrzeszającą przedstawicieli twojej klasy postaci, która stanowić będzie dla was bazę wypadową. Planuj strategię działania wraz z towarzyszami, pozyskuj rekrutów i wysyłaj najbardziej zaufanych agentów na misje klasowe, aby dowieść potęgi swojej konfraterni.

Błyskawicznie awansuj na poziom 100
Dołącz do walki w pełnej gotowości bojowej! Awansuj nową lub już posiadaną postać na poziom 100, a następnie połącz siły z podobnymi tobie herosami i wspólnie dajcie odpór demonicznym hordom. 

1
Zaloguj się lub utwórz konto na stronie: battle.net
2
Przejdź do zarządzania kontem klikając na "Ustawienia konta"
3
Kliknij na "Dodaj klucz gry"
4
Wpisz kod produktu i kliknij "Wykorzystaj kod"
5
Wybierz odpowiedni region następnie kliknij "Kontynuuj"
6
Pomyślnie aktywowałeś grę, przejdź do instalacji
7
Wróc do zarządzania kontem i kliknij na dodaną pozycję
8
Kliknij "Pobierz" i rozpocznij instalacje pobranego pliku
4
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
avatar
2017-07-16
Polecam. Szybko - automatem, bezproblemowo.
avatar
2017-07-13
Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Polecam
avatar
2017-06-16
Profesjonalizm na najwyższym poziomie - gorąco polecam .
avatar
2017-06-07
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko i przyjemnie :)
avatar
2017-05-13
Dzięki za darmowego boosta do setnego lewelu :) Polecam, szybka realizacja

World of Warcraft Legion cd-key EU - Inexus.pl