Kategorie:

Opis gry

Wystarczy jeden ruch palca. Łączymy się z przyjaciółmi. Kupujemy najnowsze gadżety i wyposarzenie. Dowiadujemy się, co się dzieje na świecie. Jednak z każdym ruchem naszego palca, rzucamy za sobą coraz bardziej rozłożysty cień. Z każdym ustanowionym połączeniem pozostawiamy za sobą cyfrowy ślad, który wyznacza każdy nasz krok i każde osiągnięcie; każdego "lajka" i każdą dezaprobatę. I nie chodzi tylko o ludzi. Każde nowoczesne miasto to wielka sieć informacji. Miejska infrastruktura jest monitorowana i kontrolowana przez złożone systemy operacyjne.

Watch_Dogs, owy system to Centralny System Operacyjny (ctOS) - i kontroluje on praktycznie każdy aspekt miejskiej technologii, przechowując kluczowe informacje na temat swoich mieszkańców.

Wcielasz się w postać Aidena Pearce'a, genialnego hakera i byłego przestępcę, którego kryminalna przeszłość doprowadziła do okrutnej tragedii rodzinnej. Polując na tych, którzy skrzywdzili twoją rodzinę, będziesz w stanie monitorować i włamywać się do wszystkiego, co cię otacza, wpływając na każdy element technologii spajającej miasto. Uzyskuj dostęp do wszechobecnych kamer przemysłowych, pobieraj dane personalne celem zlokalizowania swojego celu, kontroluj systemy ruchu ulicznego i masowego transportu, aby uniemożliwić ucieczkę swoim wrogom... i więcej.

Watch_Dogs - Inexus.pl