Kategorie:

Opis gry

Titanfall, sieciowy FPS osadzony w oryginalnym świecie sci-fi. Gra została stworzona prez amerykańskie studio Respawn Entertaiment, które powstało w 2010 roku - niegdyś pracownicy studia Infinity Ward gdzie pracowali nad serią Call of Duty.

Jak twierdzą producenci inspiracje do storzenia uniwersum gry zostały zaczerpnięte z takich filmów jak Dystrykt 9 czy Łowca androidów
Mimo, iż gra oferuje tylko rozgrywkę w trybie multiplayer - w formie kampanii lub pojedynczych meczy - prezentuje ona spójny obraz swiata oraz opowiadają spójną historię. W Titanfall ludzkość została podzielona na dwie walczące pomiędzy sobą frakcje. Pierwsza z nich to konsorcjum potężnych korporacji, pragnących władać wszelkimi zasobami planet w całym uniwersum, pozostających do tej pory na uboczu zainteresowania władz Ziemi. Natomiast druga to zbuntowani mieszkańcy wykorzystywanych przez firmy światów.

Kup teraz klucz do Titanfall w najlepszej cenie i odbierz go już po 1 minucie od momentu zaksięgowania płatności bezpośrednio na swoim emailu!

Titanfall - Inexus.pl