Kategoria:

SpellForce

SpellForce 3 STEAM cd-key EU

SpellForce 3 STEAM cd-key EU

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Europa

Region

Europa

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

18

PEGI

18

Dostępne języki
Chiński (mandaryński) Rosyjski Hiszpański Włoski Francuski Niemiecki Polski Angielski
189.99 zł 116.01 zł

SpellForce III to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG będąca trzecią odsłoną tej popularnej serii, która zadebiutowała na rynku w 2003 roku. Za produkcję odpowiada nowopowstałe studio Grimlore Games. Akcja SpellForce III przenosi nas przed wydarzenia, których byliśmy świadkiem w SpellForce i SpellForce II i po raz kolejny w równie dużym stopniu skupia się na rozbudowie bazy i tworzeniu armii, co na sterowaniu naszym bohaterem, który stopniowo rozwija swoje umiejętności oraz zdobywa coraz lepszy ekwipunek.

Rozgrywka podzielona jest na dwie warstwy. Pierwsza z nich odbywa się w dużym świecie gry i polega na rozwijaniu bazy, tworzeniu wojsk i wykonywaniu zlecanych nam zadań, zarówno tych związanych z główną fabułą gry, jak i pobocznych questów, oferujących nam dodatkowe nagrody.
Drugą warstwą rozgrywki są wyprawy do rozsianych po świecie gry lochów. W ich eksploracji towarzyszą nam inni bohaterowie, którzy wraz z naszym bohaterem tworzą maksymalnie pięcioosobową drużynę. Podczas takich wypraw pojedynki z przeciwnikami przypominają typowe produkcje z gatunku hack'n'slash, a w czasie odkrywania kolejnych zakamarków danego lochu nasza drużyna musi rozwiązywać zagadki oraz unikać różnego rodzaju pułapek.
 • Nowatorskie połączenie: Unikatowa rozgrywka łącząca elementy RTS-a i RPG-a.
 • Twórz i kształtuj: Stwórz własnego bohatera i wykorzystaj różne drzewka zdolności.
 • Buduj, by walczyć: Zgromadź własną armię, aby stoczyć zapierające dech w piersiach bitwy.
 • Fantastyczna opowieść: Zanurz się w niezwykle bogatym świecie. Odkryj tajemnice, jakie stoją za obecną sytuacją Nortanderu. Zbadaj Eo, barwny świat pełen ciekawych postaci oraz wzruszających historii.
 • Zawieraj nowe znajomości: Stwórz drużynę spośród różnorodnych postaci, które nie tylko zwiększą twoje możliwości, lecz dodatkowo będą mieć wpływ na fabułę. Zarządzaj ich zdolnościami oraz ekwipunkiem, aby zapewnić sobie zwycięstwo na polu walki.
 • Opowiedz się po jednej ze stron: Obejmij dowodzenie nad jedną z trzech frakcji - elfów, orków lub ludzi. Przygotuj swoich żołnierzy do bitwy nad bitwami. Graj strategicznie, wykorzystuj przewagę terenu, formacje oddziałów, widoczność, zwiad itd.
 • Doświadcz wyjątkowej historii: Ciesz się w pełni udźwiękowioną kampanią na ponad 30 godzin, w pojedynkę lub w trybie współpracy z przyjaciółmi. Staw czoła przeciwnikom w starciach sieciowych.
 • Multiplayer: Rozbudowana rozgrywka wieloosobowa w różnych trybach - walczcie między sobą w grze PvP (gracz kontra gracz) lub w trybie Dominacji. Spróbuj także współpracy, gdzie wspólnie kontrolujecie jedną frakcję bądź każdy dowodzi swoją.
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje STEAM, dostępną na stronie: store.steampowered.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W lewy dolnym rogu kliknij na "Dodaj grę..." następnie "Aktywuj produkt na steam"
4
W oknie "Aktywacja produktu" kliknij "Dalej"
5
Zaakceptuj regulamin klikając "Zgadzam się"
6
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Dalej"
7
Pomyślnie aktywowałeś grę, został już tylko jeden krok
8
Kliknij dwukrotnie na nazwę gry w Bibliotece i rozpocznij instalacje
Minimalne wymagania: OS: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit); CPU: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350; RAM: 6 GB; GPU: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB; HDD: 15 GB
0
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Kup SpellForce 3 STEAM cd-key EU, cena 116.01 zł - sklep Inexus.pl