Kategorie:

SpellForce 3 STEAM cd-key EU

SpellForce 3 STEAM cd-key EU

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Europa

Region

Europa

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

18

PEGI

18

Dostępne języki
Angielski Niemiecki Polski Francuski Włoski Chiński (mandaryński) Rosyjski Hiszpański
114.98 zł +575
Akceptuję regulamin

SpellForce III to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG będąca trzecią odsłoną tej popularnej serii, która zadebiutowała na rynku w 2003 roku. Za produkcję odpowiada nowopowstałe studio Grimlore Games. Akcja SpellForce III przenosi nas przed wydarzenia, których byliśmy świadkiem w SpellForce i SpellForce II i po raz kolejny w równie dużym stopniu skupia się na rozbudowie bazy i tworzeniu armii, co na sterowaniu naszym bohaterem, który stopniowo rozwija swoje umiejętności oraz zdobywa coraz lepszy ekwipunek.

Rozgrywka podzielona jest na dwie warstwy. Pierwsza z nich odbywa się w dużym świecie gry i polega na rozwijaniu bazy, tworzeniu wojsk i wykonywaniu zlecanych nam zadań, zarówno tych związanych z główną fabułą gry, jak i pobocznych questów, oferujących nam dodatkowe nagrody.
Drugą warstwą rozgrywki są wyprawy do rozsianych po świecie gry lochów. W ich eksploracji towarzyszą nam inni bohaterowie, którzy wraz z naszym bohaterem tworzą maksymalnie pięcioosobową drużynę. Podczas takich wypraw pojedynki z przeciwnikami przypominają typowe produkcje z gatunku hack'n'slash, a w czasie odkrywania kolejnych zakamarków danego lochu nasza drużyna musi rozwiązywać zagadki oraz unikać różnego rodzaju pułapek.
 • Nowatorskie połączenie: Unikatowa rozgrywka łącząca elementy RTS-a i RPG-a.
 • Twórz i kształtuj: Stwórz własnego bohatera i wykorzystaj różne drzewka zdolności.
 • Buduj, by walczyć: Zgromadź własną armię, aby stoczyć zapierające dech w piersiach bitwy.
 • Fantastyczna opowieść: Zanurz się w niezwykle bogatym świecie. Odkryj tajemnice, jakie stoją za obecną sytuacją Nortanderu. Zbadaj Eo, barwny świat pełen ciekawych postaci oraz wzruszających historii.
 • Zawieraj nowe znajomości: Stwórz drużynę spośród różnorodnych postaci, które nie tylko zwiększą twoje możliwości, lecz dodatkowo będą mieć wpływ na fabułę. Zarządzaj ich zdolnościami oraz ekwipunkiem, aby zapewnić sobie zwycięstwo na polu walki.
 • Opowiedz się po jednej ze stron: Obejmij dowodzenie nad jedną z trzech frakcji - elfów, orków lub ludzi. Przygotuj swoich żołnierzy do bitwy nad bitwami. Graj strategicznie, wykorzystuj przewagę terenu, formacje oddziałów, widoczność, zwiad itd.
 • Doświadcz wyjątkowej historii: Ciesz się w pełni udźwiękowioną kampanią na ponad 30 godzin, w pojedynkę lub w trybie współpracy z przyjaciółmi. Staw czoła przeciwnikom w starciach sieciowych.
 • Multiplayer: Rozbudowana rozgrywka wieloosobowa w różnych trybach - walczcie między sobą w grze PvP (gracz kontra gracz) lub w trybie Dominacji. Spróbuj także współpracy, gdzie wspólnie kontrolujecie jedną frakcję bądź każdy dowodzi swoją.
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje STEAM, dostępną na stronie: store.steampowered.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W lewy dolnym rogu kliknij na "Dodaj grę..." następnie "Aktywuj produkt na steam"
4
W oknie "Aktywacja produktu" kliknij "Dalej"
5
Zaakceptuj regulamin klikając "Zgadzam się"
6
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Dalej"
7
Pomyślnie aktywowałeś grę, został już tylko jeden krok
8
Kliknij dwukrotnie na nazwę gry w Bibliotece i rozpocznij instalacje
Minimalne wymagania: OS: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit); CPU: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350; RAM: 6 GB; GPU: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB; HDD: 15 GB
0
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

SpellForce 3 STEAM cd-key EU - Inexus.pl