Kategoria:

Pillars of Eternity

Pillars of Eternity II Deadfire STEAM cd-key

Pillars of Eternity II Deadfire STEAM cd-key

Dostępność

3 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Cały świat

Region

Cały świat

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

12

PEGI

12

Dostępne języki
Portugalski Rosyjski Hiszpański Chiński (mandaryński) Włoski Angielski Niemiecki Francuski Polski
92.63 zł +324
Przemierz morza i lądy, ścigając podstępnego boga w kontynuacji Pillars of Eternity - wielokrotnie nagradzanej gry RPG. Prowadź swój statek przez rozległy i niezbadany archipelag Martwego Ognia, mając na uwadze czyhające na Ciebie niebezpieczeństwo. Niech świat stanie u Twych stóp. Odkryj głębię nieskończonych możliwości skrywającą się za szczegółowym dostosowywaniem postaci, zupełną swobodą eksploracji oraz mnogością wyborów, czekających na Ciebie za każdym rogiem.
  • Zanurz się w trybie dla jednego gracza - doświadcz pełni przyjemności płynącej z gry RPG. Korzystająca z najnowszych technologii i nowinek gra opiera się na klasycznej rozgrywce wzorowanej na D&D, oferując przy tym ulepszoną warstwę wizualną, zaawansowaną mechanikę oraz zupełnie nowy, pieczołowicie przygotowany świat, w którym każdy wybór ma znaczenie.
  • Odkryj nowy region Martwego Ognia - osobiście wyznacz kurs, aby zwiedzić skrywające bogactwo wyspy egzotycznego archipelagu. Poznaj nowe miejsca, obcuj z mieszkańcami i daj się pochłonąć ogromowi zadań, które czekają na Ciebie w każdym porcie.
  • Stwórz drużynę i dobierz towarzyszy - wybierz spośród 7 różnych postaci, które pomogą Ci w zadaniu. Każdemu z nich możesz przypisać wiele klas oraz zaawansowanych umiejętności. Bądź świadkiem rozwoju ich relacji dzięki nowemu systemowi towarzyszy. 
  • Prowadź statek przez morza - pomyśl o nim jak o twierdzy, nie jak o prostym środku transportu. Ulepszaj statek oraz drużynę i zdecyduj, które umiejętności rozwiniesz, by pokonać niebezpieczeństwa, które napotkasz na swojej drodze.
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje STEAM, dostępną na stronie: store.steampowered.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W lewy dolnym rogu kliknij na "Dodaj grę..." następnie "Aktywuj produkt na steam"
4
W oknie "Aktywacja produktu" kliknij "Dalej"
5
Zaakceptuj regulamin klikając "Zgadzam się"
6
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Dalej"
7
Pomyślnie aktywowałeś grę, został już tylko jeden krok
8
Kliknij dwukrotnie na nazwę gry w Bibliotece i rozpocznij instalacje
Minimalne wymagania: OS: Windows Vista (64-bit); CPU: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73; RAM: 4 GB; GPU: DirectX 11 Compatible; HDD: 35 GB
5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
avatar
Arek
2018-05-14
Najlepsze RPG

Kup Pillars of Eternity II Deadfire STEAM cd-key, cena 92.63 zł - sklep Inexus.pl