Kategoria:

Overwatch

Overwatch Game of the Year Edition cd-key

Overwatch Game of the Year Edition cd-key

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Battle.net

Platforma

Battle.net

Cały świat

Region

Cały świat

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

16

PEGI

16

Dostępne języki
Portugalski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Chiński (mandaryński) Angielski Niemiecki Francuski Włoski Polski
131.93 zł +462

Edycja GOTY (Game of the Year Edition) zwiera 10 skrzynek z łupami w Overwatch oraz wiele innych bonusów do gier Blizzarda.


W Overwatch sterujesz jednym z wielu bohaterów podczas dynamicznych meczów dwóch walczących ze sobą 6-osobowych drużyn. Rywalizuj o cele i likwiduj bohaterów z drużyny przeciwnej, po czym sięgnij po zwycięstwo. Bez względu na to, jak chcesz grać w Overwatch, czekają na ciebie niepowtarzalni bohaterowie! Poznaj ich wyjątkowe umiejętności, rozwiń ich pełny potencjał i daj się ponieść zabawie!
 • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
 • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
 • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
 • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
 • Skrzydła Łaski w Diablo III: Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
 • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone: Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!
1
Zaloguj się lub utwórz konto na stronie: battle.net
2
Przejdź do zarządzania kontem klikając na "Ustawienia konta"
3
Kliknij na "Dodaj klucz gry"
4
Wpisz kod produktu i kliknij "Wykorzystaj kod"
5
Wybierz odpowiedni region następnie kliknij "Kontynuuj"
6
Pomyślnie aktywowałeś grę, przejdź do instalacji
7
Wróc do zarządzania kontem i kliknij na dodaną pozycję
8
Kliknij "Pobierz" i rozpocznij instalacje pobranego pliku
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit); CPU: Intel Core i3 / AMD Phenom X3 8650; RAM: 4 GB; GPU: NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4400; HDD: 30 GB
5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
avatar
Mikolaj Lakomski
2018-05-09
Tanio szybko możliwość paysafecard idealnie. :0 ;D

Kup Overwatch Game of the Year Edition cd-key, cena 131.93 zł - sklep Inexus.pl