Kategorie:

Hearthstone Heroes of Warcraft Talia Kart cd-key

Hearthstone Heroes of Warcraft Talia Kart cd-key

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

3

PEGI

3

Cały świat

Region

Cały świat

Dostępne języki
Polski Angielski Niemiecki Francuski Hiszpański
2.24 zł +11
Akceptuję regulamin
Ważne: Maksymalna ilość bonusowych talii kart, które możesz dodać do jednego konta Hearthstone wynosi 15 sztuk. Jeśli wcześniej dodawałeś bonusowe talie do swojego konta, uwzględnij to podczas dodawania oferowanego przez nas pakietu.


Hearthstone: Heroes of Warcraft to logiczna karcianka studia Blizzard Entertainment, oparta na modelu Free to Play z ewentualnymi mikropłatnościami. Fabuła oparta jest na święcie Azeroth, znanego z serii gier strategicznych Warcraft oraz MMORPG World of Warcraft. Rozgrywka polega na pojedynkach on-line przeciwko innym graczom.
 

Założenia rozgrywki mogą przypominać te z Magic: The Gathering. Gracz wybiera jedną z dziewięciu klas postaci i kompletuje talie, za pomocą której będzie próbował pokonać przeciwnika. Podstawowe zasady są bardzo proste, nie jest wymagana ekspercka wiedza w dziedzinie 'Warcrafta' czy innych gier karcianych. Dostępne są trzy tryby rozgrywki: Trening – polecany na początek, do momentu złożenia odpowiedniej talii., Pojedynek – siecowe zmagania z drugą osobą (ranginkowe oraz pozarankingowe), oraz Arena – wymaga opłaty za wstęp, ale każde zwycięstwo będzie nagradzane dodatkowym pakietem kart.
 

Każdy pakiet składa się z 5 dobieranych losowa kart, wśród nich mogą znaleźć się: zwykłe (białe), rzadkie (niebieskie), epickie (fioletowe) lub pomarańczowe – legendarne. W każdym pakiecie znajduje się co najmniej 1 rzadka lub lepsza karta.
 

Kup teraz Talię Kart do Hearthstone w najlepszej cenie i odbierz go już po 1 minucie od momentu zaksięgowania płatności bezpośrednio na swoim emailu!

4.2
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
avatar
2017-07-19
Kontakt przyjemny, realizacja zamówienia szybka i cena przystępna!
avatar
2017-07-15
Wszystko sprawnie oraz bardzo szybko. Polecam!
avatar
2017-07-11
Wszystko OK:)
avatar
2017-06-19
Szybko sprawnie, jestem zadowolony :)
avatar
2017-06-08
Bardzo dobry sklep, atrakcyjne ceny, błyskawiczna realizacja
avatar
2017-05-19
Szybkość i jakość świadczonych usług godna naśladowania

Hearthstone Heroes of Warcraft Talia Kart cd-key - Inexus.pl