Kategoria:

Frostpunk

Frostpunk STEAM cd-key

Frostpunk STEAM cd-key

Dostępność

ponad 10 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

STEAM

Platforma

STEAM

Cały świat

Region

Cały świat

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

16

PEGI

16

Dostępne języki
Rosyjski Hiszpański Chiński (mandaryński) Francuski Angielski Niemiecki Polski
95.11 zł +333

Mieszkańcy skutego lodem świata opracowują technologię parową, która ma pozwolić im przetrwać na obezwładniającym mrozie. Zadaniem zarządcy miasta jest dbanie zarówno o ludzi, jak i całą miejską infrastrukturę. Jego umiejętności taktyczne i moralność są niejednokrotnie wystawiane na próbę, a to, co uchodzi za podwaliny zorganizowanego społeczeństwa, nieraz staje pod znakiem zapytania. Optymalizacja i zarządzanie zasobami często ścierają się tu z empatią i podejmowaniem przemyślanych decyzji. Choć zarządzanie miastem i społeczeństwem zajmuje graczowi większość czasu, w pewnym momencie konieczne stanie się odkrywanie świata zewnętrznego, co pozwoli poznać jego historię i zrozumieć obecną sytuację.

  • Miasto musi przetrwać - Frostpunk to gra survivalowa, w której ciepło oznacza dla miasta przetrwanie, a każda decyzja ma swoją cenę.
  • Nie pozwól nadzei zgasnąć - Przetrwanie jest w dużej mierze zależne od nadziei i woli życia. Zdolność rozniecania ich w sercach ludzi przesądzi o twoim sukcesie.
  • Ustanawiaj prawa - Społeczeństwo to grupa ludzi postępujących zgodnie z tymi samymi regułami i wyznających podobne poglądy. Ustanawianie praw i zwyczajów będzie kluczowe dla ukształtowania społeczeństwa.
  • Rozważaj wszystkie za i przeciw - Czy zezwolisz na zatrudnianie nieletnich? Jak będziesz traktować chorych i rannych? Frostpunk sprawdza taktyczne umiejętności gracza, wystawiając na próbę jego moralność.
  • Odkrywaj świat - Świat skrywa nie tylko fragmenty przeszłości, lecz również potencjalne sposoby na zapewnienie ludziom przyszłości.
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje STEAM, dostępną na stronie: store.steampowered.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W lewy dolnym rogu kliknij na "Dodaj grę..." następnie "Aktywuj produkt na steam"
4
W oknie "Aktywacja produktu" kliknij "Dalej"
5
Zaakceptuj regulamin klikając "Zgadzam się"
6
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Dalej"
7
Pomyślnie aktywowałeś grę, został już tylko jeden krok
8
Kliknij dwukrotnie na nazwę gry w Bibliotece i rozpocznij instalacje
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit); CPU: 3.2 GHz Dual Core Processor; RAM: 4 GB; GPU: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 lub odpowiednik z 2 GB video RAM; HDD: 8 GB
5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
avatar
Misiak
2018-04-25
Bardzo dobra Polska produkcja! ;)

Kup Frostpunk STEAM cd-key, cena 95.11 zł - sklep Inexus.pl