Kategorie:

Opis gry

EVE Online (EVE) to gra MMORPG, stworzona przez Islandzkie CCP i wydawana przez AtariSetki tysięcy graczy współzawodniczy w jednym, stałym wszechświecie militarnych, politycznych i ekonomicznych potęg. Gracze eksplorują słońca Nowego Edenu, wydobywają i przetwarzają zasoby naturalne, napędzają tryby ekonomii i toczą między sobą wojny w ogromnie bogatym wirtualnym świecie, 35,000 lat w przyszłość, w odległej od Ziemi gromadzie gwiazd.

Graj na jednym serwerze - EVE Online jest liderem w technologii gier online, zapewniając miejsce setkom tysięcy graczy w jednym stałym wszechświecie. Graj nawet z 60.000 graczy naraz na jednym serwerze!

Graj za DARMO - Abonament możesz opłacać przy pomocy zarabianej w grze waluty.

Wyzwolony rozwój postaci - Nigdy więcej "grindu" dla umiejętności. Jako że świat EVE jest stały, twoje umiejętności rosną nawet gdy jesteś offline.

PvP (Player vs. Player) oparte na strategii a nie poziomach - Taktyka ma wielką wartość w EVE Online. Doświadczenie i zdradzieckość często bije na głowę najdoskonalsze uzbrojenie i najdroższy statek.

Darmowe dodatki do EVE Online - Nigdy nie będziesz musiał płacić za dodatek do EVE - wraz z rozwojem wszechświata EVE, rosną twoje benefity z opłacanego abonamentu.

Dowiedz się więcej na - http://www.eveonline.com/

Eve Online - Inexus.pl