Kategorie:

Opis gry

Diablo 3 - Tego kultowego tytułu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To kolejna część legendarnej serii wyprodukowanej przez jednego z najlepszych na świecie producentów gier komputerowych – mowa tu oczywiście o studiu Blizzard. Diablo 3 pod względem technologicznym wprowadza gatunek „computer RPG” (cRPG) w XXI wiek. Model rozgrywki został jednakże niezmienny – po co miałoby się zmieniać coś, co jest po prostu doskonałe. Bynajmniej nie oznacza to jednak, że producenci spoczęli na laurach nie oferując graczom nic nowego...

Gracz wcielić się może w aż pięć całkowicie różnych klas postaci: Barbarzyńcę, Czarownika, Łowcę Demonów, Mnicha i Szamana, oraz dostępnego w dodatku Reaper of Souls - Krzyżowca. Każda z nich do zaoferowania zupełnie inne zestawy umiejętności pasywnych oraz aktywnych. Klasy różnią się również od siebie zasobami energetycznymi, z których każdy posiada całkowicieo drębną mechanikę.

Grę bardzo starannie opracowano pod względem graficznym. Specjaliści z Blizzarda postarali się, by wyglądała ona doskonale również na słabszych komputerach. Jeżeli chcesz zagrać w Diablo 3 sklep Inexus to miejsce, z którego zarówno pobierzesz Klucz aktywujący pełną wersję, jak i klucz do dodatku Reaper of Souls. Prowadzimy również odrębny serwis poświęcony w całości tej właśnie grze!
 

Diablo 3 - Inexus.pl