Kategorie:

Opis gry

Counter Strike (w skórcie CS) jeden z najbardziej a jak nie najbardziej znany taktyczny first-person shooter. Początkowo gra była tylko modem stworzonym do gry Half Life, jednak szybko jej popularność prześcigneła i pozostawiła w cieniu HL.

Rozgrywka Counter Strike została stworzona w ideii myśli gry online i producenci nie pomylili się w żadnym aspkecie. Runda polega na podłożeniu przez terrorsytów bomby (mapy z przedrostkiem de_ oznaczaja mapy z bombsitem), przeciwna druyżna czyli policja ma za zadanie obrone tego bombsaitu i nie dopuszczenie do wybuchu. Runda również może się skończyć wcześniej kiedy jedna z drużyna zabije wszystkich przeciwników. Producenci dorzucili jeszcze mapy z przedrostkiem cs_, oznacza to że kiedy wcielamy się w role policjanta mamy zakładników do odbicia strzeżonych przez terrorystów.

W naszej ofercie mamy dostępnę cztery wersje Counter Stirke a jest to 1.6 + Condition Zero (dwie gry w jednym kluczu), Source oraz Global Offensive - każdy tytuł bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków i graczy.
 

Sklep Inexus oferuję Counter Strike w najlepszej cenie. Cd-key będzie na Twoim emailu już po 1 minucie od zaksięgowania płatności!

Counter Strike - Inexus.pl