Kategorie:

Opis gry

Battlefield 3 jest trzecią odsłoną wieloosobowej gry wojennej w trybie pierwszoosobowym. Za BF3 odpowiedzialne jest studio EA DICE które jest znane każdemu nawet początkującemu graczowi, panowie są odpowiedzialni za takie tytuły jak Mirror's Edge, Painball Fantasies, Painball Dreams czy Bad Company.

Battlefield 3 singleplayer oferuje tryb w którym można prowadzić kampanię. Mamy do zrealizowania ciężkie misje w bardzo dynamicznym tępię gry co pozwala na nieustanne emocje. W trybie single przenosimy się na misje min. do Teheranu, Nowego Jorku i wielu innych miejsc. Gra jest niezwykle widowiskowa i nowoczesna, będziemy świadkami trzęsień ziemi i innych efektownych wstawek, przy tym ramie w ramie będziemy walczyć używając najnowocześniejszego sprzętu wojskowego.

Battlefield 3 multiplayer czyli gra online. Rozgrywka opiera się na systemie wyboru 4 postaci a konkretnie żołnierz wsparcia, szturmowiec, zwiadowca albo inżynier. Oczywiście w zależności od roli każdy będzie miał inna misje do wykonania. Jak można wywnioskować szturmowiec będzie wysłany na tzw. 'pierwszy ogień' i walczył na niewielkich odległościach od wroga oraz będzie pełnić role medyka, będąc żołnierzem wsparcia otrzymujemy lekki karabin maszynowy i wspieramy naszych kolegów z frontu, inżynier to inaczej spec od konkretnych wybuchów natomiast zwiadowca to snajper który większość czasu działa z ukrycia.

Gra cieszy dobrą opinią za przyjemną grywalność oraz wszechstronność. Dla przykładu możemy korzystać w grze ze śmigłowców, samolotów bojowych, czołgów i innych tego typu pojazdów. W walce swoje siły może na raz połączyć 6 osób co daje wiele wariantów zniszczenia wroga.
 

Sklep Inexus oferuję Battefield 3 w najlepszej cenie. Cd-key będzie na Twoim emailu już po 1 minucie od zaksięgowania płatności!

Battlefield 3 - Inexus.pl