Kategoria:

Assassins Creed

Assassins Creed Origins UPLAY cd-key EU

Assassins Creed Origins UPLAY cd-key EU

Dostępność

0 sztuk

Dostawa

Na e-mail 24/7

Uplay

Platforma

Uplay

Do pobrania

Instalacja

Do pobrania

18

PEGI

18

Europa

Region

Europa

Dostępne języki
Portugalski Holenderski Rosyjski Koreański Hiszpański Japoński Czeski Niemiecki Angielski Francuski Włoski Chiński (mandaryński) Polski
179.98 zł +630
Assassin’s Creed Origins to nadchodząca przygodowa gra akcji tworzona przez kanadyjskie studio Ubisoft Montreal. Dziesiąta część serii Assassin’s Creed i następca wydanej w 2015 roku gry Assassin’s Creed: Syndicate.

Starożytny Egipt, państwo potężne, ale i przeżarte intrygami, rozdarte w bezlitosnej walce o władzę. Odkryj ponure tajemnice i zapomniane legendy, cofając się do jednego z punktów zwrotnych w historii: powstania Bractwa Asasynów.
• CAŁE PAŃSTWO DO ODKRYCIA
Żegluj w dół Nilu, odkryj sekrety piramid lub staw czoła niebezpiecznym starożytnym ugrupowaniom oraz dzikim zwierzętom, eksplorując olbrzymie i nieznane krainy.

• ZAWSZE INNA OPOWIEŚĆ
Zanurz się w gąszczu zadań i porywających historii, spotykając przy tym znane i potężne postacie, od najbogatszych arystokratów, aż po zdesperowanych wyrzutków.

• AKCJA I RPG W JEDNYM
Poznaj zupełnie nowy system walki. Zdobywaj i wykorzystuj liczne bronie o różnej charakterystyce i stopniu rzadkości. Wykorzystaj rozbudowany system rozwoju i sprawdź swoje umiejętności w walce z potężnymi i niezwykłymi bossami.
1
Pobierz i zainstaluj aplikacje Uplay, dostępną na stronie: uplay.ubi.com
2
Zaloguj się lub utwórz konto:
3
W prawym górnym rogu kliknij na ikonę kluczyka
4
Wpisz kod produktu następnie kliknij "Aktywuj"
5
Kliknij na okładkę gry w zakładce "Gry"
6
Kliknij przycisk "Pobierz" aby rozpocząć instalację
Minimalne wymagania: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit); CPU: Intel Core i5-2400s @ 2,5 GHz lub AMD FX-6350 @ 3,9 GHz; RAM: 6 GB; GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD R9 270 (2048 MB VRAM z Shader Model 5.0); HDD: 42 GB
0
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Kup Assassins Creed Origins UPLAY cd-key EU, cena 179.98 zł - sklep Inexus.pl