• sztuk
  • nazwa
  • cena
Suma:
Akceptuję regulamin
lub przejdź do kasy

Aktualna pozycja: Strona główna»Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Cd-key
39.00

Dostępność: 0 sztuk

opis gry

galeria


Euro Truck Simulator 2 jest drugą częścią popularnego symulatora prowadzenia ciężarówki produkcji studia SCS Software. W porównaniu do poprzedniej części, w tej producenci wprowadzili szereg usprawnień, które przekładają się na to, że rozgrywka staję się jeszcze bardziej realistyczna. Warto wspomnieć, że w produkcji brali ludzie, którzy odpowiedzialni są za tytuł Hard Truck 18 Wheels of Steel - innej, bardzo dobrze przyjętej produkcji o podobnej tematyce. 

 

Druga Euro Truck Simulatora to jak sama nazwa wskazuje, nastawianie się przede wszystkim na graczy europejskich.   Przyjdzie nam przemierzyć setki kilometrów różnych dróg na starym kontynencie, mając okazję zwiedzić wiele znanych miast. Naszym zadaniem będzie tradycyjnie dowieźć ładunek we wskazane miejsce, robiąc to możliwie jak najszybciej i w jak najlepszym stylu - unikając przykrych przeszkód które możemy spotkać na swojej drodze.


Gra posiada licencje na znane marki ciężarówek, dzięki czemu możemy zasiąść za kółkiem takich samochodów jak Mercedes, Scania czy wielu innych. Ciężarówki są wiernymi replikami prawdziwych modeli, a dodatkowo mamy możliwść w ich modyfikację. Może je dowolnie pomalować czy ulepszyć o nowę części.


Ważną zmianą w stosunku do pierwszej części jest silnik graficzny, który obecnie jest zupełnie nowy. Dzięki niemu prowadzenie ciężarówki z widokiem z kabiny jest bardzo realistyczne i ekscytujące dla miłośników trójosiówek. Ulepszenone zostało również cieniowanie oraz dodano różne efekty HDR. Całość została tak zoptymalizowana, że nawet na słabszych komputerach gra działa bez problemu.

filmy z grySuma: 0.00 zł

Ilość: 0

  • sztuk
  • nazwa
  • cena
Suma:
przejdź do kasy
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności/Cookies. Więcej informacji OK